Ubytování v penzionu Anna Vrchlabí

V penzionu Anna Vrchlabí Vám k ubytování nabízíme:

  • dva třílůžkové pokoje
  • jeden dvoulůžkový pokoj s možností dvou přistýlek
  • čtyřlůžkový apartmán s možností přistýlky
  • třílůžkový mezonetový apartmán s možností přistýlky

Všechny pokoje i apartmán jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC, sprchovým koutem a umyvadlem, kuchyňským koutem se základním vybavením, jídelním stolem, skříní a televizí se satelitním příjmem. Připojení k internetu (WiFi) zdarma po celém penzionu.

 

       

Pokoj č. 1 – zelený

Třílůžkový pokoj o velikosti 20 m2, orientovaný na jihovýchod má výhled do zahrady a je téměř celý den vyhřívaný sluníčkem. Je vybaven manželskou postelí a samostatným lůžkem, jídelním stolem, kuchyňkou, koupelnou a televizí. Na vyžádání je možné přidat dětskou postýlku.

Pokoj č. 2 - modrý

Dvoulůžkový pokoj o velikosti 20 m2, orientovaný na jihozápad, s výhledem do zahrady a na Vrchlabí. Je vybaven manželskou postelí, jídelním stolem, televizí a rozkládací sedačkou, na které se pohodlně vyspí dospělá osoba nebo dvě děti. Vyhledávají ho především páry nebo rodiny s malými dětmi. Součástí pokoje je kuchyňský kout a koupelna.

Apartmán – žlutý

Apartmán sestává ze dvou pokojů spojených chodbičkou, ze které je vstup do koupelny. Větší pokoj o velikosti 20 m2 je vybaven manželskou postelí, jídelním stolem, kuchyňským koutem, televizí a rozkládacím křeslem, které je možné využít jako přistýlku. Ve druhém z pokojů o velikosti 9 m2 jsou dvě lůžka, stolek a komoda. Je orientovaný na západ s výhledem na sjezdové tratě skiareálu Herlíkovice-Bubákov.

Pokoj č.5 – oranžový

Třílůžkový pokoj o velikosti 20 m2 , orientovaný na severovýchod, je vybaven manželským lůžkem a postelí, jídelním stolem, kuchyňkou, koupelnou a televizí. Na vyžádání je možné přidat dětskou postýlku.

  pokoj č.5

Mezonetový apartmán

Třílůžkový mezonetový apartmán orientovaný na východ sestává z pokoje o velikosti 14 m2 , který je vybaven kuchyňkou, jídelním stolem, sedačkou, televizí a podkrovním pokojíčkem o velikosti 11,5 m2 se třemi lůžky. Přístup do podkroví je po schůdkách přímo ze spodního pokoje. K tomuto apartmánu patří i koupelna s WC, umyvadlem a sprchovým koutem.

 

 

 

Informace k pobytu:

Pokoje jsou pro Vás k ubytování připraveny v den příjezdu od 14,00 hod. Na pokojích jsou povlečená lůžka, případně objednaná dětská postýlka včetně matrace, polštářku a přikrývky a osuška pro každou ubytovanou osobu. U vícedenních pobytů vám osušku na vyžádání rádi vyměníme. V den odjezdu je potřeba uvolnit pokoje do 10,00 hod. Pokud není následně pokoj obsazen dalšími hosty, je možnost po dohodě s majiteli opustit pokoj do 16. hod. nebo můžete využít úschovu zavazadel do odpoledních hodin na penzionu.